Korean world
Mano playlist'as! Tumblrlk8m2ibaqe1qeei4x
Annyeong haseyo.! Sveikas atvykęs į Korėjos pasaulį. Mėgsti šią šalį? Tad nepatingėk paspausk registruotis ir prisidėk prie tokių pat kaip TU. ^~^
Korean world
Mano playlist'as! Tumblrlk8m2ibaqe1qeei4x
Annyeong haseyo.! Sveikas atvykęs į Korėjos pasaulį. Mėgsti šią šalį? Tad nepatingėk paspausk registruotis ir prisidėk prie tokių pat kaip TU. ^~^
Korean world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korean world

Vienintelis Korėjos fanų forumas Lietuvoje.! ^^
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mano playlist'as!

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Mano playlist'as! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mano playlist'as!   Mano playlist'as! EmptyPir. 08 13, 2012 7:34 am

taigi, susipažinkim su mano mylimiausiom gražiausiom dainom <3333
perspėsiu, dažnai klausau seno kpop~ dievinu instrumentalią muziką :>


oke, pradėsiu nuo dainos kuri man NIEKADA neatsibosta, BEAST - on rainy days~ galėtu ji pas mane grot kad ir savaitę non stop, vistiek aš ją dievinsiu!
...o dar Yoseob balsas, lydaus.

man ji tokia raminanti daina.....būtent mano stilius muzikos <3
Atgal į viršų Go down
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Mano playlist'as! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano playlist'as!   Mano playlist'as! EmptyPir. 08 13, 2012 7:45 am

Sekantys grupė - 10CM, man taip atrodo niekas iš jūsų nežinos...nes šiap kad kas nors jų klausytusi labai, reta, žinau tik 3 žmones, anyways, let me introduce them to you!:>>>


va, čia man jų mėgstamiausia daina~ jau tokia pasakiška.:> nei lėta nei greita, nei liūdna nei linksma, puikiai tinka neautraliai nuotaikas...!


Šitos 10CM dainos klausau kai būnu nenuotaikoj, arba vakarais, prieš miegą, viena mėgstamiausių dainų..jau tokia tobula~~~~


va čia tai pasakiška daina, labai linksma, nežinau tikrojo pavadinimo, bet man atrodo - milky cafe ways~~
jau tokia miela ir linksma daina, nedrįščiau perjunkt jei klausantis visų dainų pasijungtu, širdis neleistu.XDDD

Ir šiap mano playlist'as PILNAS 10cm dainų, o jie jų turi labai daug, ir visos jos nerealios, esu 10cm fanė visa širdim :>>
Atgal į viršų Go down
Žemaitytė

Žemaitytė


Pranešimų skaičius : 385
Join date : 2011-05-01
Age : 30
Miestas : Skuodas

Mano playlist'as! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano playlist'as!   Mano playlist'as! EmptyPir. 08 13, 2012 8:17 am

Pirma daina patikoo. ;D
Atgal į viršų Go down
https://k-world.forumlt.com
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Mano playlist'as! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano playlist'as!   Mano playlist'as! EmptyPir. 08 13, 2012 8:20 am

kuri pirma, Beast'u ar 10cm?:D
Atgal į viršų Go down
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Mano playlist'as! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano playlist'as!   Mano playlist'as! EmptyPir. 08 13, 2012 9:06 am

I FUCKING LOVE SIMON D!
va viskas tuo pasakyta, jo balsas, jo išvaizda, tas MV! tobula xD simon D griauna šiektiek mano bias list'a,
GAD koks fainas jis.xD
tai va, dievinu jo CHEERZ MV, ir daina playliste jau senai~
Atgal į viršų Go down
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Mano playlist'as! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano playlist'as!   Mano playlist'as! EmptyTr. 08 15, 2012 8:12 pm

Va....šiandien Sungha įkėlė naują cover'į. Užteko išgirst pirmą kartą ir pamilau..:o jau toks raminantis, toks .....fainas. SUNGHA!<3

minėjau jau ir pirmame post'e, kad labai mėgstu akustinę muziką, tai va, čia vienas iš mano favoritų - Sungha.
Atgal į viršų Go down
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Mano playlist'as! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano playlist'as!   Mano playlist'as! EmptyKv. 08 16, 2012 6:16 pm



hmmm, nuo ko čia pradėjus...aLi....- mano didžiausias įkvėpimas, pamilau ją nuo pat jos debiuto, visas jos albumas - tobulas, jos balsas ..pasakiškas, ji pati ... na, rimtai neturiu žodžių, mano ultimate solistė.<3
jos dainos tinka vakarais....labai ramina.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mano playlist'as! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano playlist'as!   Mano playlist'as! Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mano playlist'as!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Korean world :: Get wild!-
Pereiti į: