Korean world
I welcome you to my world ! Tumblrlk8m2ibaqe1qeei4x
Annyeong haseyo.! Sveikas atvykęs į Korėjos pasaulį. Mėgsti šią šalį? Tad nepatingėk paspausk registruotis ir prisidėk prie tokių pat kaip TU. ^~^
Korean world
I welcome you to my world ! Tumblrlk8m2ibaqe1qeei4x
Annyeong haseyo.! Sveikas atvykęs į Korėjos pasaulį. Mėgsti šią šalį? Tad nepatingėk paspausk registruotis ir prisidėk prie tokių pat kaip TU. ^~^
Korean world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korean world

Vienintelis Korėjos fanų forumas Lietuvoje.! ^^
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 I welcome you to my world !

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
sasori

sasori


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2012-03-09
Age : 26

I welcome you to my world ! Empty
RašytiTemos pavadinimas: I welcome you to my world !   I welcome you to my world ! EmptyTr. 08 15, 2012 5:22 pm

Čia rašysiu svarbesnius dienų įvykius ir t.t.
Bus kažkas panašaus į dienoraštį. I welcome you to my world ! 2485185192


Paskutinį kartą redagavo sasori, Kv. 08 23, 2012 2:09 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
sasori

sasori


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2012-03-09
Age : 26

I welcome you to my world ! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I welcome you to my world !   I welcome you to my world ! EmptyTr. 08 15, 2012 6:35 pm

Didžiuojuos savim - šiandien dirbau kai reikalas, grojau 2h ir PAGALIAU išmokau, rytoj tikiuosi nepramiegot, ir nuėjus į pamoką nepasidaryt gėdos, kaip anas 3 sav ateidavau nieko nemokėdama. I welcome you to my world ! 947002761
Kūrinys tikrai gražus, kai pirmą kart jį klausiau - verkiau.

P.S. po Astor Piazzolla mirties šitas jo kurinys buvo paskelbtas gražiausia melodija pasauly. Pritariu tikrai :DDD... Ahh va ko aš klausau kai atitrūkstu nuo kpop ir kitokios šiuolaikinės muzikos. :DDDD
Ahh tikrai apsiverksiu, klausau ir klausau, laukiu kada galėsiu šitą grot koncerte xDD I welcome you to my world ! 1059051920
Atgal į viršų Go down
sasori

sasori


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2012-03-09
Age : 26

I welcome you to my world ! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I welcome you to my world !   I welcome you to my world ! EmptyPen. 08 17, 2012 11:57 am

Mano katė šiandien pirmą kart pabėgo laukan. Mama aiškiai pasakė - jei ji išeis iš namų, atgal nebegrįš :DDD
Šiandien ryte kai tėtis atidarė duris, ji tykojo jo ir pabėgo. Po 2min praleistų laiptinės gale ji grįžo ir daugiau net nebeina prie durų - JOS LAIMĖ :DDDD Nenorėčiau kad katė bastytųsi po lauką, beto mama tikrai jos nebepriimtų...
Mano mama - švaros maniakė. :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Giedrė

Giedrė


Pranešimų skaičius : 258
Join date : 2012-08-09
Age : 30
Miestas : Vilnius

I welcome you to my world ! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I welcome you to my world !   I welcome you to my world ! EmptyPen. 08 17, 2012 12:11 pm

Tikrai nuostabus kūrinys, atsilošiau užsimerkiau ir mėgavausi.. Taip apalaiduoja.. skirtingiems ritmams skambant įsivaizduoji vis kitus dalykus.. Tikrai nuostabu... Ir be galo gražu.. I welcome you to my world ! 1018981390
Atgal į viršų Go down
sasori

sasori


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2012-03-09
Age : 26

I welcome you to my world ! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I welcome you to my world !   I welcome you to my world ! EmptyPen. 08 17, 2012 12:15 pm

Neveltui gražiausia melodija pasauly !!:DDD Tas kompozitorius genijus, man kartais užeina keisti jausmai tai tokių kūrinių tik ir klausau :DDDD
Atgal į viršų Go down
Maruta

Maruta


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2012-08-09
Age : 26
Miestas : Rietavas

I welcome you to my world ! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I welcome you to my world !   I welcome you to my world ! EmptyPen. 08 17, 2012 12:34 pm

Ahh, atgaiva širdžiai~ Aš įsivaizduoju kaip jis nuostabiai skamba gyvai, o ne per kolonėles.
Atgal į viršų Go down
sasori

sasori


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2012-03-09
Age : 26

I welcome you to my world ! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I welcome you to my world !   I welcome you to my world ! EmptyPen. 08 17, 2012 1:05 pm

džiugu, kad jum patinka.. Ištiesų, kai groju taip gera. Niekad nepamiršiu, kai dar būdama vaikas išgirdau koncerte pirmą kart šitą. Nors ir nesupratau tos emocijos, visko, man buvo labai gražu. O va dabar pati priaugau ant tiek, kad galiu grot. Ahh I welcome you to my world ! 3996834548
Atgal į viršų Go down
sasori

sasori


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2012-03-09
Age : 26

I welcome you to my world ! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I welcome you to my world !   I welcome you to my world ! EmptyKv. 08 23, 2012 9:38 am

Seniai rašiau, taigi papasakosiu mano su bff nuostabų pasivažinėjimą dviračiais
Ji ištempė mane iš namų, nors ir labai tingėjau, ir nusprendėm važiuot kur toliau. Na aš nelabai gerai važiuoju, bet ji puikiai, tai nebijojau kažkaip su ja. Važiavom važiavom ir išvažiavom iš miesto, gal už kokių 7km baigėsi dviračių takas. Na tada ji sako "varom į mano kaimą". Galvoju nu ok, kas man jaunai, ji tai kelią žino. :D Nu važiuojam važiuojam, kelias - pats baisiausias kokiu tik važiavau, jaučiausi lyg jodama ant arklio, visą laiką kratė, tada mus užsivijo kažkoks spietis skraidančių vabalų. Tada pamatėm kukurūzų lauką, aš kai juos labai mėgstu nuėjau nusiskyniau porą. Juos suvalgius pamačiau, kad mano rankas baisiai kažkuom tai išbėrė, išsigandau, bet gal esu alergiška kokiom tai trąšom. Na neesmė. Važiavom važiavom, o ten kažkoks paukštynas kur degina vištas, smarvė neapsakoma. Galvojau užmušiu savo draugę, bet ji patikino kad smarvė greit baigsis. Nuvažiavom paieškot žemuogių ir prasidėjo haliucinacijos. (lol.) atrodo žiūri į žemę, pilna žemuogių , bet jų ištikro nėra, kaip taškiukai šokinėja, nu tikrai haliunkės. Tada nuvarėm kažkur toliau dar ir pamatė didelį pririšta šunį. Na ramiai jį pravažiavom, pasėdėjom prie tvenkinio ir jau ruošėmės važiuot atgal, nes buvo 21.30 kažkur, jau temo, o namai gal už 15 km jei nedaugiau. Sėdom ant dviračių, žiūrim - tas šuo paleistas ir bėga į mus. Aš bijau šunų, bet kažkaip susitvardžiau ir sakau : einam laukais, rasim kelią. Pati tam kaime buvau pirmą kartą. Ėjom kažkokiais laukais, kur žolės iki kelių, šiaip netaip suradom neaiškų kelią, ir tada buvo didžiausias fail, kai sumaišėm žolių krūmą su šuniu. Pradėjo vaidentis kad jis juda, gal 20 minučių prablūdijom kažkokiais neaiškiais keliais, kol po to pamatėm, kad ten žolės. Pasijutau žiauriai, namo grįžom jau sutemus, dar kažkokia neaiški bernų gauja su dviračiais ėmė kabinėtis, išsigandom kad vysis.. Nu buvo žiaurus fail tas pasivažinėjimas, galvojau, kad namo nebegrįšiu. Pradžioj vaidenosi žemuogės, o po to šuo. :DDD Žiauru, žiauru.. Bet užtat gerai praleidau vakarą, priturėjau nuotykių xDDD
Atgal į viršų Go down
sasori

sasori


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2012-03-09
Age : 26

I welcome you to my world ! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I welcome you to my world !   I welcome you to my world ! EmptyKv. 08 23, 2012 2:40 pm

Sužinojau savo new klasės sąrašą !!
Džiugi žinia - būsiu su drauge
Liūdna žinia - klasė pilna mano bff buvusių klasiokų kurie keistoki ... :DDD
Tikiuosi susibendraut su nepažįstamais ir kad viskas bus OK ^^
B klasėj 12 metų, smagu :DDDD
Atgal į viršų Go down
sasori

sasori


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2012-03-09
Age : 26

I welcome you to my world ! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I welcome you to my world !   I welcome you to my world ! EmptyŠt. 09 01, 2012 11:22 am

SVEIKINU SVEIKINU SVEIKINU !!
Rugsėjo 1-oji ! Šiurpu, bet ai, mokslo reikia. Linkiu visiem gerų mokslo metų, ir šiaip, kad mokykla netaptų kančia. ^^
___________________
Nauja mokykla visai nieko, gavau LABAAAI gerą auklėtoją. Pati klasė - kąžinau, susipažint nespėjom, bet manau bus gerai. :D
Atgal į viršų Go down
sasori

sasori


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2012-03-09
Age : 26

I welcome you to my world ! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I welcome you to my world !   I welcome you to my world ! EmptyPen. 09 14, 2012 8:09 am

Taigi per tą laiką, kol nerašiau nutiko blogų dalykų.
1-as ir didžiausias - vakar naktį pabėgo mano katytė. TT.TT I welcome you to my world ! 1018981390 I welcome you to my world ! 1270570136 I welcome you to my world ! 633495593 Šiandien ryte atsikėlę jos neradom, pasirodo, ji iššoko pro langą. Pablūdus visai, taip gaila, verkiau net (..) , bet ką padarysi. Manau, kad ji nebegrįš, žiauriai gaila, apsiverksiu. Bet kadangi pasiėmėm ją iš kaimo, tai ko norėt - prabudo instinktai, ir išėjo į lauką katinų ieškot. Durna katė...
Taip liūdna, jei iki pirmadienio negrįš, važiuosim ieškot kitos kur nors gyvūnėlių parduotuvėse. I welcome you to my world ! 1018981390 LUNA I LOVE YOU... Comeback to me. I welcome you to my world ! 1270570136 I welcome you to my world ! 1333079327 I welcome you to my world ! 1534270612
2 - as dalykas - susivariau kojos pirštą ir nebepaeinu, ištinęs.. Not cool. -.-
Mama prigrasino, kad jei nesisaugosiu taip ir nesugis iki pirmadienio eisim pas chirurgą. Bijau daktarų. I welcome you to my world ! 633495593
3 - as dalykas - mokykloj baisiai laužia ant mokslų ir man jau nusibodoooooooo... O dar tik 9-a klasė, tai kas bus vėliau.. -.-
4 - as - mano fizinio mokytoja nesveika. Ištikro. Fanatikė kažkokia, buuu.
Žodžiu savaitė nekokia. Tikiuos kad toliau bus tik geriau. -.-
______
Šiandien GD albumas, AAAAA. I welcome you to my world ! 3996834548
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





I welcome you to my world ! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I welcome you to my world !   I welcome you to my world ! Empty

Atgal į viršų Go down
 
I welcome you to my world !
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Korean world :: Sasori ^w^-
Pereiti į: