Korean world
You're beautiful  Tumblrlk8m2ibaqe1qeei4x
Annyeong haseyo.! Sveikas atvykęs į Korėjos pasaulį. Mėgsti šią šalį? Tad nepatingėk paspausk registruotis ir prisidėk prie tokių pat kaip TU. ^~^
Korean world
You're beautiful  Tumblrlk8m2ibaqe1qeei4x
Annyeong haseyo.! Sveikas atvykęs į Korėjos pasaulį. Mėgsti šią šalį? Tad nepatingėk paspausk registruotis ir prisidėk prie tokių pat kaip TU. ^~^
Korean world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korean world

Vienintelis Korėjos fanų forumas Lietuvoje.! ^^
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 You're beautiful

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Žemaitytė

Žemaitytė


Pranešimų skaičius : 385
Join date : 2011-05-01
Age : 30
Miestas : Skuodas

You're beautiful  Empty
RašytiTemos pavadinimas: You're beautiful    You're beautiful  EmptyKv. 08 09, 2012 10:41 am

You're beautiful  11jucno
미남이시네요 / Minami Shineyo
Žanras: Komedija, romantinis.
Režisierius: Hong Sung Chang.
Scenarijaus autorės: Hong Jung Eun ir Hong Mi Ran
Kanalas, per kurį transliuota: SBS.
Epizodų skaičius ir trukmė: 16 epizodų.
Transliuotas: 2009-10-07 ~ 2009-11-26.
Rodytas: Trečiadieniais ir Ketvirtadieniais 21:55.


Eiga: Kadangi garsios Korėjos vaikinų grupės "A.N.JELL" pagrindinio vokalisto Tae Kyung balso stygos nusilpo, grupės vadovybė pareikalavo, kad vaikinai į grupę priimtų dar vieną narį. Naujajam nariui Mi Nam prieš pat kontrakto pasirašymą teko skubiai išskristi į Jungtines valstijas, kad ištaisytų plastinės akių operacijos klaidą (susimerkti negalėjo, LOL :DD). Jo vadybininkas sumanė jo dvynės sesers, Mi Nyu, prašyti, kad pavaidintų savo brolį vienam mėnesiui. Mi Nyu, nors buvo visiškai pasiruošusi tapti vienuole, sutiko su šia šarada, nes nenorėjo, kad jos brolis prarastų šansą išgarsėti, taip jiems būtų lengviau surasti savo motiną.
Tolesnis veiksmas vyksta scenos užkulisiuose.

vaidina:
Jang Geun Suk/ Hwang Tae Kyung
You're beautiful  2881mpvYou're beautiful  2mw6ye
Park Shin-hye - Go Mi Nam (vyras) / Go Mi Nyu (Moteris)
You're beautiful  S3dlp5You're beautiful  Mj67gh
Lee Hong Ki - Kang On Yu / Džeremis
You're beautiful  24nf9s1You're beautiful  Whzb6q
Jung Yong Hwa - Kang Shin Woo
You're beautiful  2ykj321You're beautiful  157yzvs

Mano nuomonė: Drąsiai galiu teigti, kad tai mano pati pačiausia drama. <3 Iš pat pradžių pati ją įsimylėjau, o po to jau sekė draugų eilė. <3 Kalbant apie dramą, tai scenarijus tikrai įdomus ir linksmas. Džeremis visam serialui pridėjo gyvumo ir linksmumo. <3 *ahh I love him* Patiko ir Tae Kyung su Mi Nam santykiai. Hyung nim apskritai toks įdomus žmogus buvo. ;D Tik man širdį skaudėjo dėl vargšo Šin vū. <33 Go Mi nam, buvo tikra naivuolė ir kvailė, kartais ji mane nervindavo, dėl savo nesupratimo. x.x tokių žmonių dar būna? Be to, lakstė įskibusi į tą kuris visai to nevertas buvo. Kadangi tai buvo drama apie Idol grupę, muzikai buvo skiriama ytin daug dėmesio. O OST'as dramos nerealiai nerealus. <3 Iki šiol man jis nenusibodo. Mačiau šią dramą 3 kartus, ir meldžiu dievą, kad būtų žadamas antras sezonas. Dieną kai sužinosiu, kad jis bus turbūt apsiverksiu ;DD

Balai: 10/10 kitaip ir būti negali.
Rekomenduoju: Visiems kuriems patinka aukščiau išvardinti aktoriai, merginoms kurios nori pavarvinti seilę dėl gražių vaikinų, tiems kuriems patinka dramos apie muziką, gražius žmones, gražius rūbus, ir prabangą. ;D
Atgal į viršų Go down
https://k-world.forumlt.com
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

You're beautiful  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You're beautiful    You're beautiful  EmptyKv. 08 09, 2012 10:46 am

Nereali drama, labai labai patiko, tai buvo mano ....3-ia matyta drama, ir tikrai nenusivyliau, tikriausiai po YAB, prasidėjo mano dramų "Lūžis" kai pasinešiau labai, ir pradėjau žiūrėt daugiau jų ~~ :D
Atgal į viršų Go down
rugiii

rugiii


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2012-07-05
Age : 27
Miestas : Kaunas

You're beautiful  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You're beautiful    You're beautiful  EmptyTr. 08 15, 2012 2:59 pm

šI DRAMA buvo mano PIRMOJI dėl jos dabar esu peržiūrėjus jų virš 60 >3< Myliuuu You're beautiful  2732128685
Atgal į viršų Go down
ievu~tea

ievu~tea


Pranešimų skaičius : 23
Join date : 2012-08-17
Age : 29
Miestas : Vilnius

You're beautiful  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You're beautiful    You're beautiful  EmptyKv. 08 23, 2012 2:07 pm

Patiko ši drama. Žiūrėčiau ir dar kartą :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





You're beautiful  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: You're beautiful    You're beautiful  Empty

Atgal į viršų Go down
 
You're beautiful
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Korean world :: Serialai-
Pereiti į: