Korean world
Come here, baby !! Tumblrlk8m2ibaqe1qeei4x
Annyeong haseyo.! Sveikas atvykęs į Korėjos pasaulį. Mėgsti šią šalį? Tad nepatingėk paspausk registruotis ir prisidėk prie tokių pat kaip TU. ^~^
Korean world
Come here, baby !! Tumblrlk8m2ibaqe1qeei4x
Annyeong haseyo.! Sveikas atvykęs į Korėjos pasaulį. Mėgsti šią šalį? Tad nepatingėk paspausk registruotis ir prisidėk prie tokių pat kaip TU. ^~^
Korean world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korean world

Vienintelis Korėjos fanų forumas Lietuvoje.! ^^
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Come here, baby !!

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
sasori

sasori


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2012-03-09
Age : 26

Come here, baby !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Come here, baby !!   Come here, baby !! EmptyTr. 08 15, 2012 5:20 pm

Hmm žmonės jeigu kažkam įdomu (..nemanau bet ai :DD) tai galit manęs ko nors klaust ar šiaip ateit paplepėt ir t.t. Atsakysiu į visus klausimus ir t.t. Come here, baby !! 947002761
Atgal į viršų Go down
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Come here, baby !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Come here, baby !!   Come here, baby !! EmptyTr. 08 15, 2012 8:07 pm

Ehem, kadangi žinau jog retai kas rašo į tokias temas, tai aš būsiu gėris ir paklausiu!
Tai va mano klaimėlis - patinka tau beast grupė? kažkaip senai norėjau paklaust.XDD
Atgal į viršų Go down
sasori

sasori


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2012-03-09
Age : 26

Come here, baby !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Come here, baby !!   Come here, baby !! EmptyTr. 08 15, 2012 8:13 pm

Sunkus klausimas, nežinau kaip atsakyt. Labiau į patikimo pusę bet nesu fanė labai didelė xDDDD
Atgal į viršų Go down
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Come here, baby !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Come here, baby !!   Come here, baby !! EmptyTr. 08 15, 2012 8:20 pm

aaawwww~ tiek to. xD
o klausai nepopuliaraus kpop? kaip pvz besker besker, ar 10cm, ali, arba we?:D
Atgal į viršų Go down
sasori

sasori


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2012-03-09
Age : 26

Come here, baby !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Come here, baby !!   Come here, baby !! EmptyTr. 08 15, 2012 8:23 pm

we žinau tik vieną dainą, tą party xDD kažkaip klausyt gal klausyčiau tik nežinau tokių xDD aš labai užkibus ant old school kpop :DD jinusean RULZZZZZ :DDDD
Atgal į viršų Go down
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Come here, baby !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Come here, baby !!   Come here, baby !! EmptyTr. 08 15, 2012 8:26 pm

o man kaip tik old school kpop toks...puse velnio, nebent UV, HYZESS~ xD
omo, reiktu tau pasiklausyt kokio wheesung ar dar ko, žinok kartais nepopuliarus kpop būna toks nerealus...nes tos naujausios kpop dainos man juo toliau tuo labiau primena american pop'są.......net nebesiklausau dažniausiai jų, o labiausiai krypsta nuo kpop - BB ir 2ne1, na...i love you dainos visai nemėgstu, jau visiškas american pop'sas, dėkui YG kad išleido akustinę versiją, va tos tai klausau non stop xD
Atgal į viršų Go down
sasori

sasori


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2012-03-09
Age : 26

Come here, baby !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Come here, baby !!   Come here, baby !! EmptyTr. 08 15, 2012 8:29 pm

reiks paklausyt. :DDD
Ai aš aplamai neklausau labai daug kpop grupių xDD kažkaip nedaug man patinka, tų grupių kur šiemet debiutavo man rodos vapšia neklausiau :DD įjungiau kažkokios ten dainą, buvo šūdas ir nebenorėjau :DDD ai man BB visos dainos patinka, nežinau ką man daryt net :DD ypač senesnės. xDD O 2NE1 - dedu viltis į jų naują albumą, nes kžn dbr, nusivyliau, nei jos variety shows dalyvavo, nkr. padarė comeback, bet to beveik nesijautė :DDD
Atgal į viršų Go down
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Come here, baby !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Come here, baby !!   Come here, baby !! EmptyTr. 08 15, 2012 8:31 pm

man ir ta take over the world ar kažkas panašaus, ypač kai jos su tuo will i am, pradėjo dirbt.......nežinau kuo toliau tuo panašėja dainos į american pop'są, o senos 2ne1 dainos tai all the way! bb irgi senosios dainos labai labai geros, nors ir iš alive albumo keletą yra super gerų
Atgal į viršų Go down
sasori

sasori


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2012-03-09
Age : 26

Come here, baby !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Come here, baby !!   Come here, baby !! EmptyTr. 08 15, 2012 8:38 pm

Man ištikro dzin, jei daina gera tai man ir patiks, bet nu jeigu jos tokias nsm darys tai kžn.. I love you man graži daina, bet iš 10 duočiau tik 7 kokius. Akustinė ŽYMIAI gražiau...
Atgal į viršų Go down
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Come here, baby !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Come here, baby !!   Come here, baby !! EmptyTr. 08 15, 2012 8:40 pm

nežinau, kažkodėl pradėjau klausyt kpop nes jis nepanašus į nieką~ išskirtinis, tai turbūt ir liksiu prie savo nuomonės, o tas naujas kpop.....ah, hell no.:<
Atgal į viršų Go down
sasori

sasori


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2012-03-09
Age : 26

Come here, baby !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Come here, baby !!   Come here, baby !! EmptyTr. 08 15, 2012 8:42 pm

Man tai patiko kad ten nėra keistos muzikytės po priedainio kaip dabar american dainose, kad ten yra prasmė žodžiuose, prasmingi klipai (na nevisų bet daugumos), ir šiaip aš ankščiau maniau kad gerai repuot gali tik juodaodžiai. :D Bet kai išgirdau GD, TOP, Miryo, CL ir kitus gerus reperius nu tikrai jie geri ir geresni už kai kuriuos juodaodžius :DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Come here, baby !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Come here, baby !!   Come here, baby !! Empty

Atgal į viršų Go down
 
Come here, baby !!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Korean world :: Sasori ^w^-
Pereiti į: