Korean world
DBSK            Tumblrlk8m2ibaqe1qeei4x
Annyeong haseyo.! Sveikas atvykęs į Korėjos pasaulį. Mėgsti šią šalį? Tad nepatingėk paspausk registruotis ir prisidėk prie tokių pat kaip TU. ^~^
Korean world
DBSK            Tumblrlk8m2ibaqe1qeei4x
Annyeong haseyo.! Sveikas atvykęs į Korėjos pasaulį. Mėgsti šią šalį? Tad nepatingėk paspausk registruotis ir prisidėk prie tokių pat kaip TU. ^~^
Korean world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korean world

Vienintelis Korėjos fanų forumas Lietuvoje.! ^^
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 DBSK

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Žemaitytė

Žemaitytė


Pranešimų skaičius : 385
Join date : 2011-05-01
Age : 30
Miestas : Skuodas

DBSK            Empty
RašytiTemos pavadinimas: DBSK    DBSK            EmptyKv. 08 09, 2012 9:42 am

DBSK            Dbsk-273184

Viena žymiausių P.Korėjos grupė, susikūrusi dar 2003. Grupė debiutavo su 5 nariais U-Know Yunho, Max Changmin, Hero Jaejoong, Micky Yoochun, ir Xiah Junsu. Grupės veikla buvo itin sėkminga, tačiau 2009 metais, grupę paliko trys nariai ir grupės veikla nutrūko.
Kitą istoriją turbūt žinot. ;D Klausot/klausėt?


Atgal į viršų Go down
https://k-world.forumlt.com
Gabuks

Gabuks


Pranešimų skaičius : 40
Join date : 2011-08-06
Age : 28

DBSK            Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DBSK    DBSK            EmptyPen. 08 10, 2012 6:42 pm

Klausau iki šiol, jau 2 metai ir jie man vistiek išlieka geriausi visur, daug naujoku reikėtų daug ko iš jų pasimokyti, nes jie pasekė tikrai daug. ir žinoma mano viltis neišblėso, kad dar jie bus visi kartu penkiese. :)
Atgal į viršų Go down
アクイラ

アクイラ


Pranešimų skaičius : 56
Join date : 2012-08-12

DBSK            Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DBSK    DBSK            EmptyPir. 08 13, 2012 9:08 pm

Myli juos labiausiai jau vien dėl to, kad jie atvedė mane į kpop. Tai yra grupė, kurią žino visi kpop fanai. Iki šiol klausau ir manau, kad tikrai nenustosiu klausyti :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





DBSK            Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: DBSK    DBSK            Empty

Atgal į viršų Go down
 
DBSK
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Korean world :: K-pop-
Pereiti į: