Korean world
Playlist 2! Tumblrlk8m2ibaqe1qeei4x
Annyeong haseyo.! Sveikas atvykęs į Korėjos pasaulį. Mėgsti šią šalį? Tad nepatingėk paspausk registruotis ir prisidėk prie tokių pat kaip TU. ^~^
Korean world
Playlist 2! Tumblrlk8m2ibaqe1qeei4x
Annyeong haseyo.! Sveikas atvykęs į Korėjos pasaulį. Mėgsti šią šalį? Tad nepatingėk paspausk registruotis ir prisidėk prie tokių pat kaip TU. ^~^
Korean world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korean world

Vienintelis Korėjos fanų forumas Lietuvoje.! ^^
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Playlist 2!

Go down 
AutoriusPranešimas
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Playlist 2! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Playlist 2!   Playlist 2! EmptyPen. 08 17, 2012 6:56 am

Tai va, visi žino kad beveik nieko nesiklausau be kpop, gerai....aš jums melavau! Playlist 2! 1289132161
kartais pasiklausau kai užeina keletos ne kpop dainų xD
tai va...čia kelsiu ką mėgstu be kpop, ir pirmoji daina bus.....

RISE AGAINST! - behind closed doors.
tai va, jei nesiklausyčiau kpop, čia turbūt būtu mano pati mylimiausia daina, dėja.xD
*a broken bones, we beg for mercy, we will SURVIVE....taškaus būtent dabar pagal ją.XD *
Atgal į viršų Go down
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Playlist 2! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Playlist 2!   Playlist 2! EmptyPen. 08 17, 2012 7:17 am

uhm..., be Rise against dainų retkarčiais pasiklausau ir Thirty seconds to mars~ bet ....retai xD anyways, man patinka tik kelios jų dainos, viena iš jų - this is war.:3
Atgal į viršų Go down
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Playlist 2! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Playlist 2!   Playlist 2! EmptyPen. 08 17, 2012 7:26 am

turbūt dar viena ne kpop mėgstamiausia grupė mano sąraše būtu - Breaking benjamin!

diary of jane, buvo mano pirmoji breaking benjamin išgirsta daina, ir nuo tada kai ją išgirdau, "pamilau" jų muziką.<3



dance with the devil - mėgstamiausia Breaking benjamin daina.:3

ir aišku dar daugiau jų dainų klausau, kaip pvz - Rain, blow it away, unknown solider..~~
Atgal į viršų Go down
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Playlist 2! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Playlist 2!   Playlist 2! EmptyPen. 08 17, 2012 9:05 am

I WILL NOT DIE!I'M WAITING FOR U!I FEEL ALIVE, WHEN YOU'RE BESIDE ME!I WILL NOT DIE!!!!!!!!I'M WAITING FOR U, IN MY TIME OF DYING!!!!!!>XD
*....yūūūp, dar viena ne kpop daina kurią labai mėgstu:
PRISTATAU JUM!:
THREE DAYS GRACE - TIME OF DYING!
taškanti daina, myliu visa širdim<3 xDDD
Atgal į viršų Go down
sterasoul

sterasoul


Pranešimų skaičius : 480
Join date : 2012-08-09
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Playlist 2! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Playlist 2!   Playlist 2! EmptyPen. 08 17, 2012 9:26 am

IT'S NOT ENOUGH, IT'S NOT ENOUGH, IT NEVER WAS OR WILL BE, I NEVER HAD THE CHANCE TO THANK YOU, FOR RIPING OUT MY HARD!!! IT'S NOT ENOUGH IT'S NOT ENOUGH, IT NEVER WAS OR WILL BE, I NEVER GOT A CHANCE TO SAY! FUUUUUCK YOU!
taško kaip reta.xD
tai va, dar viena ne kpop daina kurios klausausi ~
Five finger death punch - hate me
....*DON'T WANNA BE YOUR ROMEO, COUSE URE NOT GOD DAMN JULIET!*....aišku taškaus toliau xD

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Playlist 2! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Playlist 2!   Playlist 2! Empty

Atgal į viršų Go down
 
Playlist 2!
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Playlist
» Mano playlist'as!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Korean world :: Get wild!-
Pereiti į: